راه اندازی کسب و کار جدید ،تولید سنگ مصنوعی

تولید سنگ مصنوعی با موفقیت
تولید سنگ مصنوعی با موفقیت

در ابتدا نیاز می باشد نکاتی پیرامون راه اندازی کسب و کار جدید ، کارآفرینی شغل و سرمایه گذاری را به شما مهمان محترم گوشزد نماییم :

در بازار رقابتی امروز همه به دنبال ایده های نو وخلاق هستند! و کسانی در این بین موفق می باشند که علم ، هنر ، تجربه ، خلاقیت و نوآوری و … را با ایده های خاص در هم آمیخته و دیدگاهی متفاوت و فراتر از دیگران داشته باشند.

اگر می خواهید کاری نو آغاز نمائید و یک کار آفرین نمونه باشید این ده نکته ی را در کارتان اعمال کنید :


1- شما توانایی آن را دارید تا با تلفیق ایده هایتان به شیوه ای منحصر به فرد ، دیگران را شگفت زده نمائید !

اما این نکته را نیز یادتان باشد که برای موفقیت شما باید گامی بردارید که دیگران بر نداشته اند (( بسیاری از افراد این مورد را ریسک می نامند ))

پس بین ایده های مختلفی که در ذهن خود دارید ، ارتباطی غیر معمول اما منطقی و همگن برقرار کنید و آغاز نمایید . این نقطه سکوی پرش شماست …

وقتی که راه نمی روید زمین هم نمی خورید . این ” زمین نخوردن ” محصول سکون است نه مهارت .

وقتی تصمیم نمی گیرید وکاری نمی کنید ، مسلما اشتباه هم نمی کنید ؛ این ” اشتباه نکردن ” محصول انفعال شما است نه انتخاب .

خوب بودن به این معنی نیست که درهای تجربه را برخود ببندید و فقط پرهیز کنید ؛ خوب بودن در انتخاب های صحیح ماست که معنا پیدا کرده و شکل می گیرد.

اشتباه کنید اما آن را مجددا تکرار نکنید !!!  

املای ننوشته غلط هم ندارد …


2- شما در کاری که انجام می دهید کاملا آزادید !

پس آزادانه عمل نمائید و به هر کاری که فکر می کنید بهتر است دست بزنید ! شما همکنون در محیط و چهاردیواری خودتان قرار دارید . اینجا خانه ی شماست ، و در این خانه شما هر تصمیمی بگیرید قابل اجراست .


3- قدرت ریسک پذیری خود را بالا ببرید :

آمادگی روبرویی با خطرات را باشید . اگر می خواهید یک کار آفرین نمونه بوده و در کارهایتان به موفقیت دست پیدا کنید ، جای آن نیست که از خطرات هراسی به دل راه بدهید …

برای بهترین بودن باید محکم قدم برداشت .

ترس از شکست انسان را بسوی شکست می کشاند

4- در کارهایتان آینده نگر باشید :

در هر کاری که انجام می دهید با بینش و علم به موضوع مربوطه قدم بردارید . فقط به امروز فکر نکنید. دیدگاه خود را در مورد محصولات و خدماتتان گسترش دهید ، بازار و کالاهای مشابه را بشناسید ، منابع تامین مواد اولیه و تجهیزات را بشناسید ، شما باید بتوانید آینده ی کاری را که امروز انجام می دهید در ذهنتان بسنجید و قدرت آن را داشته باشید که برای فردای امروزتان برنامه ریزی کنید .


5 – از فرصت های پیش رویتان ساده نگذرید :

شما باید مثل یک آهنربا موقعیتها و فرصتهای بوجود آمده را به خود جذب کنید . این جا جای آن نیست که شما فرصتی را از دست بدهید .

از دست دادن فرصت ها مساوی است با جذب تهدیدات
6- به کارمندان و افراد مجموعه اجازه دهید آزادانه عمل نمایند

در مجموعه ای که دارید به کارمندانتان اجازه این را بدهید که به دنبال ناشناخته ها بروند و روش های جدید را به محک تجربه بگذارند . افرادتان را به خلاقیت و ابتکار تشویق کنید .

همواره در مجموعه از پیشنهادات ( حتی کوچک ) به راحتی و بدون تفکر گذر ننمائید .

7- مسئولیت پذیر باشید

خود را در برابر منافع خود و سازمان و جلب رضایت مشتری مسئول و پاسخ گو بدانید . مسئولیت پذیری شما کلید جذب مشتری تان خواهد بود .

همچنین شما در قبال برنامه ریزی و کنترل و نظارت بر ارائه کالا و خدماتتان مسئولیت خواهید داشت.

پس بر روی فرآیند تولید کالا و خدماتتان نظارت مستقیم داشته باشید

8- ظرفیت هایتان را بسنجید

بر اساس ظرفیت هایتان گام بردارید . درست است که در این کار می بایست خطر پذیر بود، اما بدانید که با پلکانی عمل کردن به خودتان فرصت پیشرفت داده اید .
با توجه به میزان بودجه ، توانایی های بالفعل و بالقوه ، امکانات و … اقدام نمائید.

شروع کردن یک کار بزرگ ، ولی به سرانجام نرساندن آن یعنی شکست . در صورتیکه قدرت مالی کاری را ندارید از اندازه های کوچکتر ولی با قدرت بیشتر آغاز نمایید.


9- افکارتان را مدیریت کنید

بر افکارتان مدیریت داشته باشید برای آنها چهارچوب ایجاد کنید و کارهایی که می خواهید انجام دهید ابتدا برای خود تعریف کنید .

10- این نکته را هرگز فراموش نکنید :     شما می توانید    …

حال که نکات بالا را مطالعه نموده اید به شرح پیشنهاد خود خواهیم پرداخت ؛

در صورتیکه سرمایه ا اندک و یا حتی هنگفت دارید ما به شما سرمایه گذاری و  راه اندازی خط تولید سنگ مصنوعی نانو سمنت پلاست بهمراه تکنولوژیهای مرتبط را پیشنهاد می نماییم.

خط تولید سنگ مصنوعی
خط تولید سنگ مصنوعی

دلایل پیشنهاد شرکت سنگ مصنوعی سمنت پلاست به راه اندازی و سرمایه گذاری خط تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست :

– شما جهت سرمایه گذاری در خط تولید سنگ مصنوعی نانو سمنت پلاست نیاز به داشتن تجربه کاری نخواهید داشت ، زیرا شرکت سنگ مصنوعی اسپادانا ، آموزش های تخصصی جهت راه اندازی خط تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست و چسب های ساختمانی و سنگ های مصنوعی نانو سمنت پلاست را به شما ارائه می نماید. این دوره های آموزش تولید و فرمولاسیون به مدت یک هفته بصورت تئوری و عملی به متقاضیان سرمایه گذاری و کار آفرینی ارائه میگردد.

– جهت راه اندازی خط تولید و سرمایه گذاری کسب و کار ( تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست و تکنولوژی های وابسته ) نیاز به داشتن پرسنل و کارگران تخصصی نمی باشد

– هزینه راه اندازی و سرمایه گذاری کرآفرینی سنگ مصنوعی نانو سمنت پلاست و سایر تکنولوژيها از مبالغ سرمایه گذاری کم نیز امکان پذیر است

– دوره بازگشت سرمایه در سرمایه گذاری خط تولید سمنت پلاست پایین می باشد

– سود و درآمد زایی با سرمایه گذاری در خط تولید سنگ مصنوعی نانو سمنت پلاست با توجه به منطقه جغرافیایی متنوع می باشد. اما میزان سود و درآمد در اشتغال زایی سنگ مصنوعی سمنت پلاست بین ۱۰۰ الی ۵۰۰ درصد با توجه به زیبایی و ماهیت محصول میباشد. همچنین میزان سود دهی در چسب های ساختمانی با توجه به فرمولاسیون و تنوع محصول بین ۵۰ الی ۹۰۰ درصد میباشد. میزان سود و درآمد در اشتغال و سرمایه گذاری خط تولید سنگ مصنوعی مهندسی نانو گلاس بین ۷۰ الی ۳۰۰ درصد میباشد.

کسب سود بالا بهمراه میزان سرمایه گذاری کم از مهمترین مزیت های راه اندازی و سرمایه گذاری در سنگ مصنوعی سمنت پلاست است.

– شما با سرمایه گذاری و خرید یک خط تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست و با دریافت آموزشهای ارائه شده از شرکت سنگ مصنوعی اسپادانا ، صاحب سه تکنولوژی مرتبط ساختمانی میگردید و عملا نیاز به صرف هزینه و خرید ماشین آلات و سرمایه گذاری مجدد نمیباشد

-شرکت سنگ مصنوعی اسپادانا همواره همگام با شما سرمایه گذار محترم خواهد بود و بهترین مشاوره ها را با توجه به میزان سرمایه و بودجه شما متقاضی گرامی ، به شما ارائه خواهد نمود . این مشاوره بصورت رایگان می باشد. جهت راهنمایی در امر سرمایه گذاری در خط تولید سنگ مصنوعی و … ما نیازمند به اطلاع از میزان سرمایه گذاری و امکانات کارآفرینان محترم خواهیم داشت. تا بهترین حالت را برای شما به ارمغان بیاوریم.

-تنوع محصولات در هر یک از تکنولوژیهای ارائه شده بسیار بالا میباشد و تمام آنها جایگزین مناسب برای کالاهای مصرفی میباشند